بنام مادرِ خلقت و ندای درون

برای بدست آوردن آرامش باید قبل از هرچیزی نوعِ انرژی خودتان را بشناسید ، تا زمانی که نوع انرژی خودتان را نشناسید نمیتوانید خدای خالق جهان هستی را بشناسید.

وقتی که انرژی خود را شناختید میتوانید انرژی خودت را با انرژی خدا ترکیب کنید و ۱ درصد انرژی شما + ۹۹% انرژی خدا میتواند بر هر ماده ای که میشود همان خواسته ی شما؛ تاثیر بگذارد و شما آن را میتوانید بدست بیاورید. خدا هر لحظه منتظر دریافت انرژی خواسته ی شماست و به همین دلیل میفرمایید بخواهید تا به شما داده شود.

وقتی چیزی را میخواهید قبل از آنکه بدستش بیاورید خدا انرژی شما را دریافت میکند و از اسمش معلوم است مادرِ خلقت ؛ یعنی کارش خلق کردن است و وقتی انرژی ما با انرژیش ترکیب شد برای ما شروع به خلق کردن میکند و این یک قانون است و یک نظام است.

بعد از ترکیب دو نوع انرژی اتفاق حاصل میشود. اگر به معنی کلمه ی اتفاق نگاهی عمیق بندازید معنی کلمه اتفاق(یکی) شدن است و این یکی شدن دقیقا ترکیب شدن انرژی ما با انرژی خداوند است که در نهایت خلقِ خواسته ی ما میشود.

خدا منتظر است تا تو بخواهید تا  خلق کند چون خدا با خلق کردن برای بنده هاش لذت میبرد و این لذت را از انرژی متصل شده ی شما که از طریق قلبتان صورت میگیرد حس میکند. پس به این نتیجه میرسیم برای بدست آوردن هر خواسته ای باید از ته دل خواسته ی خود را دوست داشته باشیم تا حس ما از خود انرژی خواسته را به جهان ارسال کند و خدا این انرژی را دریافت میکند چون از روحش بر ما دمیده و این روحی که بر ما دمیده اکر با خودش یکی شود خلق برای ما اتفاق میافتد.

خدا هرلحظه هر ثانیه در حال خلق کردن است و برای خدا فرقی نمیکند انرژی ما چه باشد؛ اگر انرژی ما انرژی مثبت باشد برای ما چیزی را خلق میکند که دقیقا خواسته ی ما شبیه انرژی خودمان اتفاق میافتد و اگر انرژی ما انرژی منفی باشد باز برای خدا هیچ فرقی ندارد و انرژی ما را دریافت میکند و آن را با انرژی خود ترکیب میکند و باز هم خواسته ی ما به شکل منفی اتفاقش بوجود میاد و ما در زندگی خودآن را دریافت میکنیم.

اگر کمی دقت کنیم هر اتفاقی که میافتد چه خوب چه بد؛ از ترکیب دو یا چند نوع انرژی اتفاق حاصل میشود. مثلا درختی را که میوه در شاخه های خود دارد کمی عمیق بنگرید و متوجه میشوید که انرژی دی اکسیدکربن و هوا و اکسیژن و انرژی خورشید از ناحیه شاخ و برگ و انرژیِ خاک و آب و مواد معدنی، و انرژی های دیگر را از زمین به خود میگیرد و انرژی های آسمانی و انرژی های زمینی ترکیب میشود؛ ترکیب اینجا همان اتفاق است و اتفاق خوب میوه ای که شما میبینید میباشد. یا مثال دیگری را خدمت شما عرض کنم اگر کمی دقت کنیم به جریان الکتریسیته که اتفاق روشنایی را بوجود میاورد متوجه خواهید شد تمامی اتفاق ها از ترکیب دو یا چند نوع انرژی بوجود میاید. انرژی فاز را میتوان توربین های بادی را در نظر گرفت که اکثرا بالای کوها نصب میکنند و از انرژی باد انرژی فاز را تولید میکند و برای اتفاق خوب یعنی روشن کردن لامپ به انرژی زمینی که همان انرژی نول هست نیاز داریم و از ترکیب این دو نوع انرژی اتفاق خوب حاصل میشود.

اگر ما انسان ها انرژی خود را نول فرض کنیم نیاز داریم به انرژی فاز و این انرژی فاز اگر نباشد اتفاق خوب حاصل نمیشود و در این جهان انرژی اصلی که روشن کننده ی همه چیز هست که نور السماوات هست با اندک انرژی های ما ترکیب میشود و اتفاق خوب یا بد را برای ما خلق میکند و اتفاق خوب یا بد در مرحله اول به افکار مثبت و منفی ما بستگی دارد که در ذهنمان پردازش میکنیم و تا حدودی ما ذهنمان ما را یاری میکند و بعد از مدتی برای درک بهتر قوانین جهان هستی باز دو نوع انرژی را ما در وجود خودمان ترکیب میدهیم و این انرژی یکی انرژی ذهن و دیگری انرژی قلب است و با ترکیب این دو نوع انرژی باز مسیری را از جهان هستی دریافت میکنیم و تکامل را طی میکنیم. و در آخر به جایگاهی میرسیم که ذهن دیگر نمیتواند عملکرد خدا را درک کند و در خود پردازش کند و از کار میافتد و از حالت طبیعی خارج میشود و خیلی ها در حالت به دیوانه ی باسواد مشهور میشوند.

برای ادامه ی مسیر ذهن را باید خاموش کرد تا بتوان مسیرهای دیگری را دریافت کرد و این مسیرها خیلی لذت بخش بوده و با هیچ لذتی نمیتوان مقایسه کرد و در این مسیر انسان میتواند اندکی خودش را بشناسد و نوع انرژی خودش را بشناسد و بداند اصلا برای چه چیزی در این جهان خلق شده است و اگر انرژی خود را بخوبی بشناسد میتواند خواسته ی خودش را در بٍعد دیگری در جهان با ترکیب انرژی خداوند بسازد و در دنیای مادی دریافت کند. شاید برای شما باورش کمی سخت باشد ولی خداوند انسان را اشرف مخلوقات نام نهاده است پس بدانید که شما توانایی انجام هر کاری را دارید و این تعریف علمی انرژی هست که انرژی توانایی انجام هرکاری است و از شکلی به شکل دیگری تغییر میابد ولی هیچ وقت ازبین نمیرود. شاید الان به این فکر باشید که چگونه میتوانیم انرژی خودم را مدیریت کنیم و یا انرژی خودمان و انرژی خواسته هایم را با انرژی خداوند یکی کنیم تا خواسته ی ما توسط خداوند خلق شود. برای هر دستاوردی باید بهایی پرداخت. شاید در این مسیر دیگر ذهنتان خاموش شود و دلتان دیگر ثروت را دوست نداشته باشد شاید ندای درونت این باشد که ثروت خودت را ببخش برای کسانی که به ثروت شما نیاز دارند و این کارها شاید سختی این مسیر باشد ولی من به شما قول میدم بعد از مدتی همچنان ثروت،  نعمت ، فراوانی ، سلامتی ، آرامش و آسایش بر زندگیتان جاری شود که خودتان متعجب میشوید و اینجا مرحله ی خداشناسی از راه میرسد و خدا را هر لحظه در دلتان دارید و یاد گرفتید چگونه انرژی خود را با انرژی خدا در بُعد دوم زندگی ترکیب کنید و خواسته ی خود را خلق کنید.

تمرینات زیادی لازم است مراقبه های سنگینی لازم است محسابه های دقیقی لازم است و مراحل پر پیچ و خمی را عبور میکنید و با اینکه سخت است ولذت این مسیر یادگیری همیشه طعمش برایتان ماندگار خواهد بود. خیلی از مبحث را در این پست بنا به دلایلی نتوانستم بنویسم چون دوست ندارم ذهنتان بیشتر مقاومت کند و شما را از این مسیر زیبا بترساند.

اگر اهل عمل هستید بسم الله بگویید و بهای این مسیر را در نظر بگیرید و ما را اطلاع دهید تا در این مسیر راهنمای شما باشیم و انرژی های خودمان را یکی کنیم و هدایت کنیم به مسیری که خودمان دوستش داریم

امیدوارم هر لحظه احساستان عالی باشد

احمد پیری با قلبی مهربان دوستتان دارد

۹۸/۰۳/۱۵

 

انرژی خدا چگونه با دیگر انرژی ها ترکیب میشود؟

8 thoughts on “انرژی خدا چگونه با دیگر انرژی ها ترکیب میشود؟

 • ۱۴/۰۳/۱۳۹۸ at ۱۹:۱۱
  Permalink

  سلام
  چقدر جالب و ظریف گفتین استاد .
  و چقدر تاالان ناآگاه بودیم از تفاوت بین سواد و علم

  مرسی که معلوماتمونو بالاتر بردین

  Reply
  • ۱۴/۰۳/۱۳۹۸ at ۲۱:۰۴
   Permalink

   سلام
   خیلی ممنونم داداش گلم جناب آقای محمود رئیس زاده
   ممنون بابت انرژی خوبتون💚💚💚

   Reply
 • ۱۴/۰۳/۱۳۹۸ at ۱۹:۵۹
  Permalink

  خداقوت.عاالی بود
  جمع بندی انرژی هست
  و مثل فایل های شما
  قابل فهم بود

  بابت تمام انرژی های مثبت شما سپاسگزارم

  Reply
  • ۱۴/۰۳/۱۳۹۸ at ۲۱:۰۳
   Permalink

   بنام خدای مهربان
   سپاس از شما خانم عابدزاده
   بهترین ها رو از خدای خالق براتون میخوام
   ممنونم از انرژی های قشنگتون 💚💚💚

   Reply
 • ۱۵/۰۳/۱۳۹۸ at ۰۶:۳۹
  Permalink

  واقعا نگرش مثبت و منفی در زندگی تاثیر داره و از وقتی با شما و همراه شما هستم و از راهنمایی های استفاده میکنم مسیر زندگی رو یافتم و خودم رو به تدریج شناختم ، از ثروت دل کندم ، از مادیات دارم خودمو رها میکنم و با لطف و کمک شما به خدا میرسم ، واقعا مطالب عالی رو در اختیار ما قرار میدید.
  همیشه سلامت و شاد باشید استاد بی نظیر

  Reply
 • ۱۵/۰۳/۱۳۹۸ at ۱۰:۳۱
  Permalink

  سلام استادپیری عزیز،واقعاخیلی زیباترکیب انرژی روتوضیح دادین،انگارجواب خیلی ازسوالهاموپیداکردم مفهوم انرژی رودرک میکنم سپاس.

  Reply
 • ۲۵/۰۳/۱۳۹۸ at ۰۱:۱۴
  Permalink

  سلااااااام به استاد مهربان و خوش قلب
  سلام به شاهکار مادر خلقت
  ناشناخته هایی که از قلب شما به قلب ما راه پیدا میکنه
  به حدی تاثیرگزار و بی همتاست که دنیا جور دیگه ای جلوی چشم های باراااااان جلوه میکنه
  خدااااایی رو دارم کم کم درک میکنم متفاااااااوت تر از همیشه

  و عاااشق این خدا هستم
  شکر خالقم که من رو افریدی و احمد پیری رو باقلبی مهربان و دلی پراز امید و صبری بی همتا سر راهم گذاشتی🙏

  Reply
 • ۰۲/۰۴/۱۳۹۸ at ۱۴:۰۰
  Permalink

  به نام خدای مهربان که مهربانی بی حدی به استادمون عطا کرده .
  فقط سپاس گزارم
  بنمای رخ که باغ و گلستانم آرزوست
  بگشای لب که قند فراوانم آرزوست

  Reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *