بنام مادرِ خلقت و ندای درون

سوال خیلی ها این است که آیا قانون جذب واقعیت دارد یا نه ! اگر فکر کنید این قانون واقعیت دارد و اگر فکر کنید واقعیت ندارد در هر دوصورت درست فکر کرده اید زیرا این افکار شما؛ میتواند شما را در مدارِ شناخت قوانین قرار دهد. اگر فکر کنید قانون جذب واقعیت دارد فرکانس ذهنی و ارتعاش شما یا اینگونه خدمت شما عرض کنم، انرژی شما در جهان هستی چه بخواهید چه نخواهید با انرژیِ شناخت کامل این قانون ترکیب داده و سیستم جهان انسان هایی را سرراه شما قرار خواهد داد که واقعیت را برای شما ثابت کنند و اساتیدی را به شما معرفی میکنند که قانون جذب را به شما خیلی آسان و ساده و روان آموزش میدهند و شما با یادگیری این آموزش ها از سمت آن استاد احساستان عالی میشود و در قانون جذب احساس خوب شرط اول است که قطب نمای این مسیر میباشد. اگر به این فکر باشید که قانون جذب واقعیت ندارد و اشخاصی بخاطر سود خودشان این قانون رو آموزش میدهند طبق قانون جذب اشخاصی سر راه شما قرار میگیرد و بدون اینکه خودشان از این قانون نتیجه بگیرند برای شما چیزهایی رو یاد میدهند که اصلا خودشان نه تجربه ای کردند نه موفق شده اند و ادای آدمهای موفق را برایتان به نمایش خواهند گذاشت.

برای اینکه متوجه شوید قانون جذب واقعیت دارد یا نه بهتر است با اساتیدی که افراد زیادی در دوره هاشون موفق شدند و خود استاد زندگی بهتری از هر لحاظ دارد مراجعه کنید و با دلتان حرفهای استاد را گوش دهید اگر احساستان عالی شد میتوانید در دوره های همان استاد شرکت کنید و تمریناتی که در دوره گفته اند را به ترتیب انجام دهید؛ قبل از ثبت نام در دوره ها بهتر است با خود استاد ملاقات حضوری یا مجازی داشته باشید اگر خودِ استاد به پیام های شما پاسخ داد و پیگیر آموزش های شما شد میتوانید در دوره هاشون شرکت کنید.

امروزه در فضای مجازی اساتید بی شماری دوره های گوناگونی در حوزه ی قانون جذب برگزار میکنند و با پیچیده کردنِ قانون جذب پول زیادی را از مردم میگیرند و تا راز دروغین را به آنها آموزش دهند. هیچ رازی وجود ندارد و راز را قبول نکنید و باور نکنید چون قانون جذب خیلی ساده است و انسان به هر چیزی به هر شکلی توجه کند؛ در موردش حرف بزند،در موردش گوش کند؛ یا در موردش تحقیق کند یا تجریه تحلیل کند یا تجسم کند برایش به همان شکل اتفاق میافتد. تا این لحظه بعد از چند سال تحقیق متوجه شدیم که اکثر اساتید به دلیل برطرف کردنِ مشکل مالی خودشان دوره هایی رو برگزار کردند و مبلغ زیادی را به جیب زدند و اگر از آنان بپرسید اتفاق چگونه بوجود میاید هیچ پاسخی برای گفتن ندارند چون ماهیت قوانین جذب چیزِ ساده ای است که پیچیده کرده اند تا هزینه های زیادی را بتوانند از افرادی که مشکلات مالی دارند یا مشکلات دیگری دارند دریافت کنند و چندین فایل چند ساعتی را در اختیارشان بگذارند و آنها را به حال خودشان رها کنند.

اگر دنبال واقعی بودنِ قانون جذب هستید بهتر است اساتیدی را پیدا کنید که ذهنِ حقه بازشان را خاموش کرده اند و به فکر مادیات نیستند؛اگر به دنبال مادیات بروید مثلِ سایه جلوتر از شما حرکت میکند و هیچ وقت نمیتوانید بدست بیاورید ولی اگر مسیرتان را تغییر بدید و خداگونه زندگی کنید آنموقع انرژی شما با انرژی خداوند ترکیب میشود و بهترین ها سر راه شما قرار میگیرند و با آموزه های منحصر به فرد آنان راه درست بدست آوردن ثروت را یاد میگیرید و ثروت و پول و سلامتی و آرامش شما را بدست میاورد زندگیتان سرشار از آرامش الهی میشود و از لحظه به لحظه ی زندگیتان لذت میبرید.

قانون جذب آن نیست که فکر میکنید اگر پول بیشتری برای دوره پرداخت کنید بهتر نتیجه میگیرید و موفقیت بیشتری را کسب میکنید. قانون جذب را باید ساده بگیرید تا ذهنتان برای یادگیری مقاومت بیشتری از خود نشان ندهد.

قانون جذب هر لحظه کار میکند چه ما بخواهیم چیزی را یدست بیاوریم یا نخواهیم. این یک قانون است و برای همه یکسان کار میکند و بستگی به فرکانس و ارتعاش ذهنی هر کس بستگی دارد که چه نتیجه ای را برای هر شخص خلق کند.

امیدورام هر لحظه احساستان عالی باشد

احمد پیری با قلبی مهربان دوستتان دارد

 

قانون جذب واقعیت دارد؟

6 thoughts on “قانون جذب واقعیت دارد؟

 • ۲۲/۰۵/۱۳۹۸ at ۱۷:۳۰
  Permalink

  سلام
  بنده بشخصه مشمول اون گروه از انسانهایی بودم که با شرکت در دوره دیگران فقط وقت و انرژی و پول خودمو هدر دادم و واقعا سردرگم شدم و آخرشم نفهمیدم قانون جذب اساسا چطوری کار میکنه … ولی حقیقتا و راستو حسینی با شرکت در دوره های شما خیلی ساده و روان پی بردم و خدارو شکر خیلیم پیشرفت کردم چون اصلی ترین تکنیکها رو گفتین واقعا . استاد پیریِ عزیز ممنونم ازتون بابت تمام وجود مهربون و نیت صافتون که برای خدا و انسانیت زندگی میسازین نه پول و مادیات و اِسم و رسم
  !!!

  Reply
  • ۲۲/۰۵/۱۳۹۸ at ۱۸:۵۳
   Permalink

   سلام جناب آقای محمود رئیس زاده
   ممنونم از انرژی های مثبتی که به اشتراک میزارید💖💖💖

   Reply
 • ۲۲/۰۵/۱۳۹۸ at ۱۸:۴۸
  Permalink

  سلام استاد خداقوت
  ممنون از دلسوزی و قلب مهربان شما

  سپاسگزارم از پاسخگویی لحظه به لحظه شماه
  از دقیق بیان کردن مطالب در فایل ها و گروه ها
  سپاسگزارم
  ممنونم مسیر واقعی زندکی رو به ما نشون میدین
  و قانون جذب رو خیلی زیبا اموزش میدین

  Reply
 • ۲۳/۰۵/۱۳۹۸ at ۰۶:۴۰
  Permalink

  سلام وقت بخیر .خدا را شاکرم که با احمد پیری در ارتباط هستم .شخصی که ثابت کرد بخاطر پول دوره برگزار نکرده ،شخصی که بمعنای واقعی کلمه مدرس جزئیات قوانین جهان بوده و در کنارش حس خوبی دارم .سپاسگزارم استادم

  Reply
 • ۲۴/۰۵/۱۳۹۸ at ۰۶:۰۴
  Permalink

  قانون جذب رو از سالها پیش باور داشتم ولی بطور جدی پیگیری نکرده بودم ، ولی زمانی که با شما آشنا شدم و توی دوره هاتون شرکت کردم ، اون هم با هزینه کم ، تازه اصول رو یاد گرفتم و فهمیدم باید چطوری پیش برم ، البته هنوزم به آموزشهای شما نیاز دارم و کامل نشدم ، ولی این رو باید بگم جذبهای واقعا عالی و بزرگی داشتم و ازتون ممنون
  با جرات میگم قانون جذب وجود داره با بهترین شکلش

  Reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *