دوره کارشناسی قانون جذب و کارگاه vip

(دیدگاه کاربر 3)

تومان630,000

توضیحات

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

اگر دنبال راه موفقیت هستید مطمئن باشید درست هدایت شده اید. اگر در گوگل کلمه موفقیت یا دوره ی قانون جذب را سرچ کنید شاید چندین وب سایت رو گوگل در اختیار شما بگذارد و اما الان شما که این مطالب را میخوانید مطمئن باشید اتفاقی نیست. خدا قلب العالمین است و از همه دل ها آگاه است. قانون جذب یک قانونی هست که یک سری ماده و تبصره ها را دارا میباشد و اکثر اساتید با مثال های متفاوتی به این قوانین اشاره میکنند و به هر نحوی آموزش های لازم را در اختیار دانش آموزان خود قرار میدهند. همه ی اساتید عالی هستند و داری تجربه ی زیبا و هر استادی فقط نوع آموزشش بادیگری فرق میکند. و امروزه زمان برای مردم خیلی مهم است و لازم است قانون جذب را زیاد پیچیده نکنیم تا مردم در کمترین زمان متوجه ماده و تبصره های این قانون زیبای جذب بشوند. اگر هدف اساتید فقط کسبِ درآمد باشد میتواند مدتِ ضبطِ هر فایل رو حتی به چندین ساعت طول دهد و این باعث میشود که شنونده از کارهای اصلی روزمره ی خود به تعویق بیافتد و در نتیجه گوش دادن به فایل ها رو کنار بگذارد و هیچ تمرینی را هم انجام ندهد و دلسرد شود. و در آخر بگوید قانون جذب جواب نمیدهد. اگر به ما اعتماد دارید ما این قانون زیبای جذب را در کمترین زمان در اختیار علاقه مندان گذاشته و از علاقه مندان خواهشمندیم فایل ها را بدقت گوش کنند و تمریناتی که در فایل ها گفته شده است را انجام دهند. کار خاصی انجام نمیدهید روزانه نیم ساعت زمان خود را برای گوش دادن به فایل ها صرف میکنید و منتظر نتایج تغیراتی که ذهنتان میکند میشوید. قانون جذب معجزه نمیکند فقط طبق قوانین جهان هستی رفتار میکنید و باورهای غلط ذهنی خود را پاکسازی میکنید و طبیعی است اگر ذهن تغییر کند دنیای بیرون انسان خودبخود تغییر میکند.

   • قانون جذب

    را جدی بگیرید ولی پیچیده نکنید؛ اگر پیچیده کنید ذهنتان به حاشیه درگیر خواهد شد و فقدان خواسته هایتان را جذب میکنید. اگر شما بتوانید انرژی خود را با انرژی خواسته و انرژی خداوند ترکیب دهید جذب اتفاق میافتدو این یک قانون است.

محصول دوره ی کارشناسی جذب با زبان خیلی ساده و در کمترین زمان در چند فایل کوتاه برای شما قانون جذب را آموزش میدهد. کسانی که در این دوره شرکت کرده اند معجزه های شگفت انگیزی را در زندگیشون مشاهده کردند و ما هم خوشحال موفقیت کاربران شده ایم. شاید به این فکر کنید که چرا قیمت محصول دوره ی کارشناسی جذب اینقدر ارزان در سایت گذاشته شده است .عزیزانی که ما را میشناسند میدانند که احمد پیری به دنیای مادی علاقه ی زیادی ندارد و هدفش انتقال علم و دانش خود برای مردم عزیز مسلمان میباشد. هر چقدر علم در جهان گسترش پیدا کند نعمت و ثروت بر زندگی ها از طرف خداوند جاری میشود و نعمت و ثروت در زندگی روز به روز شکرگذاران را زیاد میکند و یکتا پرستی در جهان گسترش پیدا میکند. احمد پیری هیچ وقت ادعای استادی نمیکند و بر این باور است میلیون ها علم در جهان توسط خداوند هر لحظه در حال خلق شدن است و ذهن و دل انسان اگر یکی شود میتواند علم را از جهان جذب کند. علم را با مدرک تحصیلی یا سواد مقایسه نکنید سواد تکراری از چندین کتک در چندین سال بدست می آید و بخاطر سود انسان ها دنبال سواد میروند ولی علم از طرف خداوند بر دلِ مخلصان جاری میشود. شاید دریافت علم از طریق گوش دادن اتفاق نیافتد چون گوش عضوی از بدن است که شنیده ها را تفسیر میکند و به ذهن ارسال میکند و ذهن شروع میکند با پردازش کردن شینده ها ولی بعضی مواقع شاید این اتفاق بیافتد فایلی را گوش دهید و یه حس قشنگ و سرزنده شدن قلب خود را تجربه کنید و دنبالش آرامش را تجربه کنید. ما در این محصول به صورت کامل ساده و شفاف و خیلی کوتاه حرف بر دل شما میزنیم و شما کافیست فایل های صوتی را به ترتیب گوش بدید و تمرین ها را انجام دهید و هیچ وقت عجله نکنید چون زمان دست خداوند است. فقط لازم است ماده و تبصره های قوانین جهان را یادبگیرید و در زندگی خود بکار بگیرید و لذت ببرید. در مرحله اول علت فقر و بی ثروتی خود را باید در ذهن و دل خودتان بیابید و دل و ذهن شما بعد ازمدتی باهم هماهنگ میشوند و ثروت و نعمت و فراوانی را خداوند رحمان بر زندگیتان جاری میکند و بعد از چندین سال متوجه خواهید شد که ثروت برای این دنیا لذت دارد و بتدریج از دنیای مادی چشم پوشی خواهید کرد، هر وقت توانستید ثِروت؛ شُهرتِ؛ شَهوت را رها کنید در این موقع علم هایی را بدست میارید که لذتش خیلی بیشتر از ثروت و…. خواهد بود. ما در این دوره به صورت خیلی ساده مقدمات قانون جذب را توضیح داده ایم که میتواند شما را در مدار قوانین جهان قرار دهد و نحوه ی جذب خواسته را میتوانید یاد بگیرید. امیدوارم همیشه احساستان عالی باشد.

با تشکرفراوان از شما همراهانِ احمد پیری

دوره کارشناسی قانون جذب و کارگاه vip

3 دیدگاه برای دوره کارشناسی قانون جذب و کارگاه vip

 1. محمود رئیس زاده

  سلام
  با تمام وجود مفتخرم که در دوره های کارشناسی جذب استاد احمد پیری شرکت کردم که باعث ایجاد تحول همه جانبه در زندگیم ، و تغییر در ایدئولوژیم نسبت به این جهان شد .

  استاد پیری درود به شما که حقیقتا با نیتی صاف و انسان دوستانه مطالبو از جونو دل و واقعا ساده و روان توضیح دادین و از تجربیات شخصیه خودتون درزندگیتون صحبت کردین .

  هرچی آرزوی خوبه مال شما استاد بزرگ

  و امیدوارم همه انسانها به درجه ای برسن که به قانون جذب و اهمیت و تاثیرش توی زندگی پی ببرن

 2. عابدزاده ه

  خدا قوت استاد عزیز
  خدایا شکرت که بعد از آشنایی با قانون جذب و بکارگیری تمرین های قانون جذب حس خوبی دارم،
  ومعنای واقعی زندگی و وجود خدارو حس میکنم
  امیدوارم دل و فکرم با هم همسو و هم جهت بشن و طبق میلم پیش برن
  ودر کنار خدا لذت ببرم.
  البته الان هم لذت می برم
  خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت

 3. محمود

  استاد ممنونم که راهنماییم کردین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *