قانون جذب

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

قانون جذب از نظر احمد پیری قانونی بسیار ساده است به شرطی که ماده و تبصره های این قانون را در زندگیتان بکار بگیرید و تمامِ تمریناتی که در این حوزه آموزش داده میشود را گوش کنید و درک کنید و با احساس خوب و باورِ قوی عمل کنید تا نتیجه ی مطلوبی را در گذرِ زمان در زندگیتان آشکار شود. در قانون جذب باید کمی صبور باشید زیرا خداوند در اکثر سوره ها صبوری را تاکید کرده است چون خداوند از هر چیزی آگاه است. اگر به آیات قرآن مراجعه کنیم متوجه خواهیم شد که خداوند در ۴۲ سوره فرمودن که اندوهگین نباشید و در این قانون هم به داشتن احساسِ خوب تاکید میشود و میتوان گفت احساسِ خوب داشتن کلیدِ اصلی قانون جذب است. و اما این احساسِ خوب که اکثرِ اساتید در دوره های آموزشی تاکید میکنند باید  جزئیات احساس خوب را آموزش دهند. مثلا چه زمانی باید احساس خوب داشته باشیم؟ خب در شرایط عادی همه میتوانند احساسِ خوبی داشته باشند ولی زمانی که اتفاق بدی رخ میدهد خودشان را میبازند و در نهایت میگویند قانون جذب واقعیت ندارد یا میگویند چرا برای ما قانون جذب درست کار نمیکند ولی این یک حقیقت است که قانون جاذبه وجود دارد و مهمتر از همه چیز در این قانون ارتعاش های نادرست ناآگاهانه است که انسان را با اتفاق بد روبرو میکند. برای مثال: اکثرِ مادرهای مهربان و دلسوز هستند و برای فرزندان خود از روی محبتی که دارند تاثیراتی بر فرکانسشان میگذارند و خودشان متوجه نمیشوند. مثلا پسرم علی داری با ماشین میری مواظب باش تصادف نکنیااااا ؛ با هیچ کس هم دعوا نکن!!! خب اینجا چه اتفاقی افتاد؟ مادر همیشه صلاح فرزندش را میخواهد ولی از ماده و تبصره های جهان آگاه نیست و نمیداند این سیاره به چه صورتی برای انسان کار میکند و علی میگوید چشم مادر ولی در حین رانندگی همش نگران هست که تصادف نکند و قرار شده با کسی هم دعوا نکند ولی اما جهان منظم و دقیق طبق فرکانس های ارسال علی کار خواهد کرد. بلی حادثه فرا میرسد سیستم هوشمند جهان به فرکانس علی پاسخ میدهد و خیلی هم سریع پاسخ میدهد چون مادرش بر فرکانس ذهنی علی تاثیر گذاشته است و موشک های ارتعاش ناآگاهانه علی با احساس دلشوره و نگرانی پرتاب شده است و حال زمان انتظار هم به پایان رسیده است و موقع دریافت اتفاق همون ارتعاش علی میباشد. علی تصادف میکند و راننده متقابل عصبانی میشود و با علی درگیر میشود و علی زخمی میشود. اگر نگرانی مادر فقط تصادف میشد!!! علی فقط ارتعاش تصادف را ناخواسته به جهان ارسال میکرد و تصادف میکرد ولی در اینجا نگرانی مادر از دعوای علی هم بوده و به علی هم تاکید کرده که دعوا هم نکن!!!و جهان شرایطی را فراهم میکند که هم تصاوف اتفاق بیافتد هم راننده متقابل شخص ناجوری باشد و با علی دعوا کند. این یعنی ارتعاش ناآگاهانه که ما ناخواسته چیزهایی را به زبان میاوریم که دوست نداریم اتفاق بیافتد ولی سیستم جهان ارتعاش و احساس ما را دریافت میکند و در این تصادف و دعوا ارتعاشی ارسالی ما احساس ما دلشوره و نگرانی بود و به همین دلیل خداوند در اکثر سوره های قران میفرماید(لایحزن) اندوهگین مباشید. خداوند بندگانش را دوست دارد و بسیار مهربان است و دوست دارد بندگانش در امان باشند و تاکید میکند که اندوهگین مباشید. امیدوارم همیشه احساستان در برابر تمام اتفاق ها عالی یا خوب باشد تا سیستم جهان هستی اتفاق را به نفعِ شما تمام کند. بخاطر داشته باشید که چیزی را که دوست ندارید هیچ وقت به زبان نیاورید که برایتان ۱۰۰%اتفاق خواهد افتاد و زمان اتفاق هم به شدت ارتعاشِ یا احساسِ خوب یا بدِ هر شخص بستگی دارد.

ما در باره ی قانون جذب تکنیک های زیادی را در دوره ی کارشناسی قانون جذب توضیح داده ایم که با گوش کردن به فایل های صوتی متوجه خواهید شد که تمام اتفاق های بدِ زندگیتان را که در گذشته افتاده است خودتان مقصر هستید! قانون جذب را ساده و روان در چند ساعت یاد بگیرید و در زندگی خود بکار بگیرید و منتظر اتفاق های خوب باشید،صبور باشید چون زمان دست خداوند است و طبق قانون انتظار باید منتظر باشید تا پاسخ ارتعاش و احساس شما را جهان هستی به سمت شما ارسال کند و شما اگر صبور باشید اتفاق پشت در می ایستد و اگر احساس خوبی نسبت به ارتعاش خود داشته باشید اتفاق خوب در میزند و وارد زندگیتان میشود.

امیدوارم بتوانید مقاومت های ذهنی خودتان را بشکنید و قانون جذب را درک کنید… پیشنهاد ما این است که همین الان محصولِ کارشناسی قانون جذب را از وب سایت ما تهیه کنید و گوش کنید و درک کنید و عمل کنید.

شما را به خدای مهربان میسپارم💚

امیدوارم احساستان عالی باشد💖

احمد پیری با قلبی پاک دوستتان دارد💚

قانون جذب واقعیت دارد؟

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

سوال خیلی ها این است که آیا قانون جذب واقعیت دارد یا نه ! اگر فکر کنید این قانون واقعیت دارد و اگر فکر کنید واقعیت ندارد در هر دوصورت درست فکر کرده اید زیرا این افکار شما؛ میتواند شما را در مدارِ شناخت قوانین قرار دهد. اگر فکر کنید قانون جذب واقعیت دارد فرکانس ذهنی و ارتعاش شما یا اینگونه خدمت شما عرض کنم، انرژی شما در جهان هستی چه بخواهید چه نخواهید با انرژیِ شناخت کامل این قانون ترکیب داده و سیستم جهان انسان هایی را سرراه شما قرار خواهد داد که واقعیت را برای شما ثابت کنند و اساتیدی را به شما معرفی میکنند که قانون جذب را به شما خیلی آسان و ساده و روان آموزش میدهند و شما با یادگیری این آموزش ها از سمت آن استاد احساستان عالی میشود و در قانون جذب احساس خوب شرط اول است که قطب نمای این مسیر میباشد. اگر به این فکر باشید که قانون جذب واقعیت ندارد و اشخاصی بخاطر سود خودشان این قانون رو آموزش میدهند طبق قانون جذب اشخاصی سر راه شما قرار میگیرد و بدون اینکه خودشان از این قانون نتیجه بگیرند برای شما چیزهایی رو یاد میدهند که اصلا خودشان نه تجربه ای کردند نه موفق شده اند و ادای آدمهای موفق را برایتان به نمایش خواهند گذاشت.

برای اینکه متوجه شوید قانون جذب واقعیت دارد یا نه بهتر است با اساتیدی که افراد زیادی در دوره هاشون موفق شدند و خود استاد زندگی بهتری از هر لحاظ دارد مراجعه کنید و با دلتان حرفهای استاد را گوش دهید اگر احساستان عالی شد میتوانید در دوره های همان استاد شرکت کنید و تمریناتی که در دوره گفته اند را به ترتیب انجام دهید؛ قبل از ثبت نام در دوره ها بهتر است با خود استاد ملاقات حضوری یا مجازی داشته باشید اگر خودِ استاد به پیام های شما پاسخ داد و پیگیر آموزش های شما شد میتوانید در دوره هاشون شرکت کنید.

امروزه در فضای مجازی اساتید بی شماری دوره های گوناگونی در حوزه ی قانون جذب برگزار میکنند و با پیچیده کردنِ قانون جذب پول زیادی را از مردم میگیرند و تا راز دروغین را به آنها آموزش دهند. هیچ رازی وجود ندارد و راز را قبول نکنید و باور نکنید چون قانون جذب خیلی ساده است و انسان به هر چیزی به هر شکلی توجه کند؛ در موردش حرف بزند،در موردش گوش کند؛ یا در موردش تحقیق کند یا تجریه تحلیل کند یا تجسم کند برایش به همان شکل اتفاق میافتد. تا این لحظه بعد از چند سال تحقیق متوجه شدیم که اکثر اساتید به دلیل برطرف کردنِ مشکل مالی خودشان دوره هایی رو برگزار کردند و مبلغ زیادی را به جیب زدند و اگر از آنان بپرسید اتفاق چگونه بوجود میاید هیچ پاسخی برای گفتن ندارند چون ماهیت قوانین جذب چیزِ ساده ای است که پیچیده کرده اند تا هزینه های زیادی را بتوانند از افرادی که مشکلات مالی دارند یا مشکلات دیگری دارند دریافت کنند و چندین فایل چند ساعتی را در اختیارشان بگذارند و آنها را به حال خودشان رها کنند.

اگر دنبال واقعی بودنِ قانون جذب هستید بهتر است اساتیدی را پیدا کنید که ذهنِ حقه بازشان را خاموش کرده اند و به فکر مادیات نیستند؛اگر به دنبال مادیات بروید مثلِ سایه جلوتر از شما حرکت میکند و هیچ وقت نمیتوانید بدست بیاورید ولی اگر مسیرتان را تغییر بدید و خداگونه زندگی کنید آنموقع انرژی شما با انرژی خداوند ترکیب میشود و بهترین ها سر راه شما قرار میگیرند و با آموزه های منحصر به فرد آنان راه درست بدست آوردن ثروت را یاد میگیرید و ثروت و پول و سلامتی و آرامش شما را بدست میاورد زندگیتان سرشار از آرامش الهی میشود و از لحظه به لحظه ی زندگیتان لذت میبرید.

قانون جذب آن نیست که فکر میکنید اگر پول بیشتری برای دوره پرداخت کنید بهتر نتیجه میگیرید و موفقیت بیشتری را کسب میکنید. قانون جذب را باید ساده بگیرید تا ذهنتان برای یادگیری مقاومت بیشتری از خود نشان ندهد.

قانون جذب هر لحظه کار میکند چه ما بخواهیم چیزی را یدست بیاوریم یا نخواهیم. این یک قانون است و برای همه یکسان کار میکند و بستگی به فرکانس و ارتعاش ذهنی هر کس بستگی دارد که چه نتیجه ای را برای هر شخص خلق کند.

امیدورام هر لحظه احساستان عالی باشد

احمد پیری با قلبی مهربان دوستتان دارد

 

گدای عشق نباشید

 

 

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

گدای عشق مباش

شما فقط وقتی می توانید قدرت عشق ورزیدن به دیگران را پیدا کنید که چنان در عشق خدا مستغرق شوید که به حال وجد برسید.
لحظاتی فرا می رسند، به قدری عاشقید که اگر آن عشق را با دیگران تقسیم نکنید دیوانه خواهید شد.

وقتی اینگونه سرشار از عشق شوید، اگر آن را خالی نکنید به شدت دچار مشکل خواهید شد..
در شعر دیگری کبیر می گوید:
خودتان را با دو دستتان خالی کنید.

ولی شرایط فعلی شما کاملاً متفاوت و به گونه ای دیگر است.
کاملاً متضاد. هر یک از شما کاسه ای خالی هستید.
آواره مثل یک گدا پرسه می زنید، عاجزانه از دیگران تمنا می کنید
کاسه تان را پر کنند.
هر کسی را که می بینید، با هر مشقت و خواری از او می خواهید که ذره ای عشق به سویتان پرتاب کند،
چشمانتان مستأصل عشق است.
عشق را گدایی می کنید حتی با لبخندی که نثارتان می شود، سراپایتان به لرزه در می آید. پایانی برای دریوزه گری نیست. اگر در کاسۀ گدایی که به دستتان گرفته اید، سنگی هم پرتاب کنند،
می انگارید که تکه الماسی است.
تمام مدت در بین خودتان، عشق از یکدیگر گدایی می کنید. ولی بهتر است بدانید آنهایی که شما از آنها گدایی عشق می کنید، خودشان مثل شما تهی از عشق هستند.
آنها فقط می توانند با شما مشاوره کنند، نمی توانند عشق به شما بدهند، حتی اگر بخواهند عشق به شما بدهند نمی توانند. شما گدایی هستید، کاسه گدایی به دست جلوی دیگر.
هر گدا یک نفس پرست است،
هر گدایی فکر می کند یک امپراطور است. ولی در درون او همواره فقط یک گداست.

+او آنقدر می تواند بدهد که می گیرد. +

هر وقت کمی عشق به کسی می دهید، به دنبال این هستید که در عوض کمی عشق باز پس بگیرید. این یک معامله است، تلاش در ایجاد یک داد و ستد پایاپای در عشق.
طرف شما نیز در این فکر است که شما را استثمار کند.
در این دنیا همه از هم عشق گدایی می کنند.
پسر از پدرش،
پدر از پسر،
دوستی از دوست دیگر،
و هرگز هیچ یک نمی بینند، کسی که از او گدایی عشق می کرده اند، خودش برای گدایی عشق به دنبال شان بوده است.
این است دلیل شکست چنین عشق هایی. اصولاً این گونه فریب ها و نیرنگ ها فقط چند روزی دوام خواهند داشت، خیلی زود خواهید فهمید که طرفتان هم خودش یک گداست و آن وقت به مخمصه می افتید.

امیدوارم گدای عشق نباشید 💚

امیدوارم احساستان همیشه عالی باشد💖

احمد پیری با قلبی مهربان دوستتان دارد💚

هر وقت دلت با حس خوب لرزید این را بدان وقت ملاقات است!!!

هر وقت دلت با حس قشنگی لرزید این را بدان که وقت ملاقات با اوست !

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

از من نترسید من بندگانم را دوست دارم و بسیار مهربانم، اگر مرا درک کنید بهشت را خواهی دید، بهشت را در گستردگی من جستجو کنید تا برایتان نمایان کنیم مرا با دل و جان ایمان داشته باشید که قادر و توانا هستیم و هر لحظه منتظر درخواست های شما هستم تا برایتان زیبا خلق کنیم زیرا شما بندگان من هستید و بیش از خودتان شما را دوست داریم، هر چی بر دلتان جاری کردیم آن را گام بردارید شما تنها نیستید و هر لحظه در حال هدایت شدن هستید و ما شما را یاری میکنیم و شما از این عمل آگاه نیستید و به همین دلیل آینده را نگران هستید و نگرانی؛ شما را از ما دور میکند و نامیدی سراغتان میاید و این نامیدی خودِ ابلیس است.

روزی شما را از هیچ خلق میکردیم و از خلق شما در رحمِ مادرتان لذت میبردیم؛ رحمِ مادرتان در زمان خودش از انرژی ما جهت رشد شما جذب میکرد و ما هر لحظه ناظرِ خلقتان بودیم و لذت میبردیم؛ بنده ی زیبای من اگر خود را زیبا میپنداری اگر خودت را انسانی پاکیزه میشناسی به پاکی مادرت مدیونی که پاکی مادرت تو را از پاک ها جذب کرد و ذات شما را در رحمِ خود توسط ما تشکیل داد؛ بنده ی زیبای من قدر مادر را بدانید که برای زیبا بودنت نقش بالایی دارد، مادرت در زمانِ بارداری افکار زیبایی را در سر داشت و این افکار و احساس زیبا وجودت را زیبا میساخت و ما بر همه چیز آگاه بودیم؛ هیچ میدانی مادرت با غذاهای سالمی که میخوردند بر زیبایی و اخلاق و خصوصیات زیبای الانت تاثیر داشته است؟ پس قدر مادر را بدانید که ذات شما به پاکی مادرتان متصل است.

بندگان من هیچ وقت اندوهگین نباشید هر اتفاقی میافتد به نفعتان خواهد بود چون آینده را نمیبینید و به این خاطر نگرانی و ابلیس بر شما و افکارتان غلبه میکند و ما بر آن آگاه هستیم و شما را هر لحظه به مسیر درست هدایت میکنیم و انسان هایی را سر راه شما قرار میدهیم تا مسیری را نسبت به افکارتان و احساستان برشما نشان میدهند و این انسان ها را ما بر سر راهتان قرار میدهیم و بر همه چیز آگاه هستیم؛ احساس خود را دنبال کنید و حرفِ های هر انسانی را نپذیرید ما در وجود شما احساس را خلق کرده ایم و این احساس در تهِ قلبتان شما را یاری میکند و حتی صداقت انسان ها را هم برای شما آشکار میسازد؛ اگر کسی را روبرو شدید و بی دلیل احساستان بد شد از آن شخص دوری کنید تا در امان بمانید.

بندگان زیبای من، از جهنم ذهنتان خودتان را آزاد کنید و در آرامش زندگی کنید بخاطر داشته باشید که موقتی در دنیای مادی زندگی خواهید کرد و یک روز از آنجایی که اعضایتان خلق شده است برمیگردید؛ در دنیایی که هستید شادی کنید، نیکی کنید،مهربان باشید، بخشش داشته باشید، خودتان را بشناسید،آگاه باشید، علم را از جهان جذب کنید، زیبا سخن بگویید، از مرگ نترسید، بر امنیت منطقه ای که زندگی میکنید ارزش قائل شوید، علم خود را تکثیر کنید، شکرگزار باشید صلوات بر محمد (ص) و آلِ محمد بفرستید و در آخر خودتان را از ثروت و مادیات رها سازید تا ما ثروت و نعمت و برکت را بر زندگیتان جاری کنیم. دنیایی که در آن زندگی میکنید برای خودتان جهنم نسازید و از هیزمهای جهنم آگاه باشید که هیزم جهنم از جنسِ انسان است.

طبیعت را برای تفریح خود را قرار دهید به قدرت عظمت مادرِ خلقت شکرگزار باشید تا برای خلق خواسته ی شما یکی شویم و برایتان زیبا خلق کنیم؛ در طبیعت سکوت کنید به ندای درونتان وصل شوید تا مرا حس کنید و کل وجودتان را آرامش فرا گیرد و سلول های بدنتان برای آرامش الهی شادی خواهند کرد و غرقِ گستردگی خدا میشوید و این بهترین لذتِ زندگی است. لذت را در مادیات دنبال نکنید و خودتان را سردرگم نکنید تا عشقِ وجودمان ترکیب هم شود و شما آرامش بدست آورید و ما برایتان زیبایی های دلتان را خلق کنیم و مهربانی از خود آشکار کنیم.

این مطالب را اگر زیبا بخوانید مرا حس خواهید کرد و اگر در مسیری که برایتان نشان داده میشود گام اول را بردارید ما گام های بعدی را برایتان نمایان خواهیم کرد.

امیدوارم هر لحظه احساستان عالی باشد💚

احمد پیری با قلبی مهربان دوستتان دارد💖

شما را به خدای مهربان میسپارم💚

 

 

زندگی در بی ذهنی چه لذتی دارد!!!

زندگی در بی ذهنی لذتی بسیار دارد!!!
وقتی در زمان حال زندگی میکنی و از زمانِ حال لذت میبری و نگران هیچ آینده ای نیستی!!! در واقع آینده ای وجود ندارد

زندگی دربی ذهنی سرشار از آرامش است

دور از دنیای مادی!!! دنیای که موقتی در آن زندگی میکنیم… بهتر از از هر لحظه از زندگی را در زمان حال لذت ببریم. گذشته را رها کنید! اگر نمیتوانید به دیروز برگردید پس بهتر است هر اتفاقی در دیروز و قبل از دیروز افتاده است را به حال خودش رها کنید… در بی ذهنی میتوانید انرژی خودتان را به سمت خواسته هایتان هدایت کنید و انرژی خود را با انرژی خواسته هاتون و انرژی خداوند (ترکیب) کنید و اتفاق خوب را خلق کنید🎁

خداوند عاشقِ خلق کردن است و منتظر این است که شما بخواهید و انرژی خود را رها کنید تا برای شما هم خلق کند… خدا در هر نوسان میلیاردها خواسته ها را خلق میکند و این خارج از ذهن انسان است و خارج از دید انسان این اتفاق های زیبا رخ میدهد… زیاد به مادیات دل نبندید !!! نمیگم ثروت را دوست نداشته باشید… انرژی ثروت را چنگ نزنید و اجازه دهید ذهنتان انرژی ثروت یا انرژی هر خواسته ای که دارید را رها کند تا انرژی خداوند ترکیب این انرژی های رها شده از سمت شما باشد و خواسته های شما توسط خداوند خلق شود و وارد زندگی شما شود. این را بدانید اگر انرژی خدا با انرژی خواسته ی شما ترکیب نشود اتفاق خوبی نمیافتد و تلاش بیهوده است و تنها تلاش خود انسان ثروتی را وارد زندگی میکند که مثل کوه کاه میماند که با یک باد نا ملایم از بین میرود…

امیدوارم همیشه احساستان عالی باشد و هر لحظه انرژی خواسته هاتون با انرژی خداوند ترکیب شود و به تمام خواسته هاتون برسید

احمد پیری

خدا را در بی ذهنی میتوان یافت

حالِ خوبم را مدیونِ خودم هستم
آرامش خوب زندگی ام را مدیون مادرِ خلقت و ندای درونم هستم
وقتی تصمیم به تغییر را گرفتم مسیرها برایم نمایان شد. هر چیزی در زمان خودش تغییر کرد و این تغییرات برای اطرافیانم عجیب بود و باور نمیکردند که انسان اینقدر میتونه تغییر کند. همه چیز از یک تصمیم شروع شد. نمیدونستم به کجا میرم ولی یکی در دلم امید بود برام و میگفت گام بردار و حرکت کن نگران نباش.
گاهی استپ میکردم و مدتی در جا میزدم ولی میدانستم حکمتی در کار است و باز راه جدیدی برایم نمایان میشد. بعد خواستم کمی بیشتر به خدا نزدیک شوم دیدم ذهنم نمیتواند از عهده ی این کار بر بیاید. پرسیدم از خدای قلبم که من چیکار کنم؟ گفت ادامه بده کاری نداشته باش … در این حین به صورت اتفاقی افرادی سر راهم قرار گرفتند و گفتند برای شناخت خدا باید اول خودت را خوب بشناسی نوع انرژی خودت رو بشناسی بعد بتونی خدا رو حس کنی .. ما ادامه دادیم … ادامه مسیر را یاد گرفتیم ذهنمان را خاموش کنیم و در بی ذهنی مسیر را طی کنیم. متوجه شدیم هر چیزی در بی ذهنی وجود دارد و این ذهن چندین سال ما را در خود زندانی کرده بود. کم کم آرامش حقیقی را از منبع اصلی دریافت نمودیم و این را عشق حقیقی مینامم… عشقی که حاضر نیستم این عشق را با چیز دیگری عوض کنم. این عشق لذتش از فرزند خود بیشتر است و همیشه ماندگار خواهد بود و عمری ندارد. از شکلی به شکل دیگری تغییر میکند ولی هیچ وقت از بین نمیرود و نخواهد رفت. وقتی خدا را حس کردی قبل از هر چیزی آرامش حقیقی را تجربه خواهید کرد و ترس و نگرانی و استرس و اضطراب از بین خواهد رفت. و روز موعود فرا میرسد… زمین وزمان به نفع تو کار خواهد کرد…هر اتفاق بد یا خوب بیافتد به نفع توخواهد بود

امیدوارم هر لحظه احساستان عالی باشد

احمدپیری با قلبی مهربان دوستتان دارد

اختلاف نظرها چگونه بوجود می آید؟

بنام مادرِ خلقت و نِدای درون

خداوند در اول خلقت زمین و دیگر سیاره ها مدارها را آفرید و هر یک از این سیاره ها را در مدار متفاوت قرار داد و هر سیاره ای در مدار خودش به  طور منظم و دقیق به چرخیدن خود ادامه دادند و اگراین سیاره ها به هر دلیلی از مدار خود خارج شوند نظم جهان هستی به میریزد و اما در ادامه توضیح خواهیم داد که اختلاف نظر انسان ها چگونه بوجود می آید.

به نظر شما آیا انسان ها هم در مدارهای متفاوت قرار دارند و این مدارها چگونه بوجود می آید. گاهی در جمعی صحبت میکنید واز نظر خودتان واقعیتی را به زبان می آورید و یکی دیگر برای حرف شما اعتراض میکند و شما مدام تکرار میکنید که من واقعیت را بیان میکنم. آیا واقعیتی وجود دارد؟ اگر این جمله را درک کنید که هیچ واقعیتی وجود ندارد در مواقعی که برای حرفهای شما اعتراض میکنند دیگر اذیت نخواهید شد و با لبخند میتوانید از کنار هر جمله ی آزار دهنده ای گذر کنید و برای هیچ اختلاف نظرهایی واکنش منفی از خود نشان ندهید.

بیشتر اختلاف نظر ها طبق بررسی هایی که اینجانب در طول چند سال داشته ام متوجه شدم که کسانی که در یک مسیری دنبال یادگیری هستند و در زمینه های مختلف تحصیل میکنند و بعد از چندین سال به نقطه ای میرسند و در رشته ی تحصیلی خودشان برتری خود را بر همگان نشان میدهند و بعد از مدتی فکر میکنند چون در آن رشته موفق شده اند در دیگر مسیرهای علمی هم کاملا دانا هستن و به این فکر نمیکنند که میلیون ها علم در جهان خلق شده است و انسان تنها یک یا دو علم را همزمان میتواند فرا بگیرید.برای مثال: فرض کنید شمامدرک تحصیلی مهندسی برق را دارید و دوست شما مغازه ی تراشکاری دارد. الان این دو مسیر کاملا متفاوت است. آیا شما میتوانید بگویید چون من مهندسی برق را پاس کرده ام در تراشکاری هم میتوانم بیشتر بدانم ؟ اگر دقت کنید کسانی که بر سخنان شما نظر منفی میدهند در مسیر تحصیلی خودشان موفق هستند و فقط در رشته ای تحصیلی خودشان موفق هستند نه در تمام مسیرهای علمی و… اگر کمی بیشتر دقت کنیم متوجه میشویم در اطرافیان ما کسانی که تحصیلات خوبی دارند مردم حرفهای آنان را میپذیرند حتی اگر آن شخص در فقط در رشته ی تحصیلی خودش موفق شده است. آیا مسیرهای علمی باهمدیگر متفاوت نیست؟ یا واقعیت این است  هر کسی که مدرک مهندسی برق دارد میتواند ادعا کند چون من مدرک مهندسی برق دارم هر چیزی را هر علمی را میدانم؟ نه؛ اینطور نیست کسی که در یک مسیر علمی موفق شده است در دیگر مسیرهای علمی هم بتواند نظر مثبت را ارایه دهد. هر کس در یک یا نهایت دو مسیر میتواند به اوج دانش برسد و نمیتواند ادعا کند که از تمام مسیرهای علمی نهایت دانش را دارد.

مثال دیگری در این زمینه دارم: وقتی دیشِ ماهواره را به مسیر دلخواه خود تنظیم میکنید با ارسال فرکانس از همان مسیر سیگنال های موجود را دریافت میکند و برای شما شبکه ای را پخش میکند که فقط آن شبکه در آن مسیر یافت میشود و هیچوقت یک دیش دوتا مسیر را نمیتواند سیگنال دریافت کند و انسان ها هم این چنین هستند. هر انسانی در هر نقطه ای یا در هر مداری که قرار دارد از آن مداری که هست نسبت به ترکیب فرکانس های ذهنی و احساسی خود مسیرهایی را دریافت میکند که تنها در آن مدار واقعیت میتواند باشد و این واقعیت همان شخص در همان مدار میباشد و واقعیت همه نمیتواند باشد چون هر یک از انسان ها از نقطه ای که قرار دارد به صورت متفاوت فرکانسی دارد و هر فرکانسی سیگنالی را دریافت و شبکه ای را برای آن شخص پخش میکند که واقعیت همان شخص است. و اختلاف نظرها از این مدارها بوجود میاید و هر کس فکر میکند واقعیت خودش باید واقعیت همه باشد ولی این امکانپذیر نیست و فقط کسانی که هم مداری هم هستند میتوانند آن شبکه ها را تماشا کنند. “پس واقعیت هر شخص واقعیت دنیا و واقعیت ما نیست؛ واقعیت هر شخص به فرکانس های ذهنی و مداری که در آن قرار دارد بستگی دارد”.

لازم است بدانیم هر کس درمداری که قرار دارد واقعیت مختص خودش را دارد و اگر بخواهد واقعیت خود را برای دیگران تحمیل کند اختلاف نظرها بوجود می آید. برای اینکه راحت زندگی کنید هر کس هر چیزی را میگوید بدانید که کاملا درست میگوید ولی در مدار خودش در مداری که فرکانسش با آن دانشی که جذب کرده است و با قاطعیت به زبان میاورد. هیچ وقت در چنین مواقع ما حق نداریم اعتراض کنیم چون هر کس شبکه های خودش را نسبت به فرکانس های ارسالی خودش را دریافت میکند و از تماشای دیگر شبکه ها ناتوان هستیم چون زمان اجازه نمیدهد در مسیر همه ی علم ها گام برداریم و فرکانس های خود را بر تمامی مسیرها تنظیم کنیم.

عزیزان من : مدارها را درک کنید تا هیچ وقت برای اختلاف نظرها افکارتان را درگیر نکنید.

امیدوارم هر لحظه احساس خوبی داشته باشید

احمد پیری با قلبی پاک دوستتان دارد💚💚💚

قانون توانگری

کتابِ قانون توانگری
نوشته کاترین پاندر
ترجمه ی گیتی خوشدل

مقدمه
از آسمان برایتان طلا می بارد!

این کتاب حاصل سالهای کسادی اخیر و سالها زندگی بی برکت است، هیچ کس کسادی و زندگی بی برکت را دوست ندارد .
در پی مسائل و مشکلات زیادی که در زندگی برایم بوجود آمد و در خراب ترین حال جسمی و روحی و مالی ام درباره قدرت اندیشه و کاربرد آن برای موفقیت یا شکست آموختم .
پی بردم که استفاده ی درست از ذهنم می تواند کلیدی برای زندگی سرشار از سلامت و سعادت و ثروت و موفقیت باشد.

تولد اندیشه ی توانگر
منظور از اندیشه ی توانگر ، اندیشه ای است که فزونی و نُشو و نما و کامیابی و دولت و شوکت و ثمرات نیکو به بار آورد.
میزان آرامش و تندرستی و برکت زندگیتان ، میزان توانگری شما را نشان می دهد.
یقین بدانید که همه جا از آسمان طلا می بارد و این گرایش ذهنی و اندیشه ی توانگر شماست که باید به این باور برسد که از آسمان برای من طلا می بارد و با تمام وجود آن را جذب کنید.

کاترین پاندر

فصل اول

حقیقت تکان دهنده درباره ی توانگری:

حقیقت تکان دهنده درباره توانگری این است که توانگر بودن کاملا درست است،نه نادرست.
راسل اچ. کان ول در سخنرانی های مشهورش :”کرورها الماس” تاکید میکند:
مجبورید ثروتمند باشید زیرا حق ندارید فقیر باشید. زندگی کردن و ثروتمند نبودن حتما بداقبالی است و بدانید به همان اندازه که می توانید فقیر باشید می توانید ثروتمند گردید. این وظیفه ماست که از راهای شرافتمندانه ثروتمند شویم و راه شرافتمندانه تنها راهی است که به سرعت ما را به سوی ثروت می کشاند.
توجه کنید واژه “ثروتمند” به معنای برخورداری از وفور نعمت، و همچنین زندگی غنی ار و رضایت بخش تر است و میزان آرامش و تندرستی و شادمانی و فراوانی شپا ، میزان توانگری شما را نشان می دهد.
فقر گناه است.فقر جهنمی زاییده ی کور بودن انسان در برابر نعمات بیکران خدا برای آدمی است. فقر نوعی مرض است و در موارد شدید ، نشانه ی جنون.
بیایید این اندیشه را که فقر از فضایل اسن یکسر کنار بگذاریم ، فقر گناهی معمول و مشترک است.
این حق انسان است که توانگر و دولتمند و صاحب همه نعمتها باشد،زیرا انسان فرزند خداست و توانگری میراث الهی اوست. آفریدگارتان شمارا توانگر میخواهد.
اگر زندگی انسان در عرصه مادی بدون آسایش و بازآفرینی و رضایت از شغل دلخواه ، لباس راحت و غذای درست و کاشانه ای گرم باشد زندگی مادی او نابهنجار است.
اگر زندگی انسان در عرصه ی ذهنی عاری از فعالیت خلاق باشد؛ بدون کتاب یا بدون فرصت برای کامجویی از دانش و فرهنگ ،بدون لذت از موسیقی و هنر ، بدون پول یا مجالی برای سفر و سایر فعالیتهای فرهنگی مشابه ، زندگی ذهنی او نیز ناقص می ماند.
اگر آدمی در عرصه معنوی ، فرصتی برای تفکر و مراقبه و مکاشفه و دعا و مطالعات معنوی نداشته باشد،در این عرصه به کمال نمی رسد.توانگری در سه عرصه مادی و ذهنی و معنوی برای کمال انسان ضرورت دارد.
هر روز هفته و هر لحظه خدا را به چشم پدری دولتمند و پر محبت بنگرید که وضع شما را میفهمد و احساسهایتان را درک میکند و مراقب جز جز زندگی شماست ، درباره همه ی کارهایتان خواه امور مالی و خواه سایر امور هدایت او را جویا شوید و فرمان الهی را بطلبید،آنگاه از بهبود دلپذیر همه جنبه های زندگیتان به شگفت خواهید آمد.
اگر خدا را منشاء همه برکتها و ثروتهای خود بدانید و برای یکایک جزئیات امور مالی خود چشم امیدتان را به او بدوزید، همه جنبه های زندگیتان ثبات می یابد.
همانگونه که مزمور خوان در مزمور بیست و سوم گفت: خداوند شبان من است.محتاج به هیچ چیز نخواهم بود.
در کلامی خدا به موسی گفت به خود بگویید: خدای خود را به یاد می آورم زیرا اوست که به من قوت می دهد تا توانگری پیدا نمایم.
برکت غنی خدا از اروز ازل پیرامون شما و همچنین بصورت استعدادها و تواناییهای بالقوه و آرمانها و اندیشه هایی در انتظار تجلی درون شما بوده و خواهد بود،منتها باید با این جوهر و خزانه غنی تماس حاصل کرد.
ذهنتان حلقه اتصال شماست،خدا تنها کاری را می تواند برایتان بکند که بتواند آنرا از طریق آرمانها و اندیشه ها و واکنشهای خودتان بیان و عیان کند.
از هم اکنون تماس با جوهر غنیِ جهان پیرامون و جوهر غنیِ عالم درونتان را آغاز کنید و ندا در دهید:” از همین لحظه هدایا و عطایای خدا را در درون و پیرامونم بر میانگیزانم و از هر جهت و هر دست، برکتِ کامرانی و شادمانی و کامیابیِ راستین به سوی من می آید.”

یکی دیگر از حقایق تکان دهنده درباره توانگری این است که اندیشه هایی که پیش ازین در سرتان میگذشت امروز شما را آفرید و اندیشه هایی که امروز در سرتان میگذرد نیز فردای شما را می آفریند.هر چه بیشتر این حقیقت را دریابید،پی می برید که اگر بعنوان پایگاه اتحاد با خودکامیابی،از روی تعمدی سنجیده، اندیشه توانگرانه را به کار گیرید اشخاص و اماکن و اوضاع و حوادث نمی توانند آن توانگری و کامیابی را که مشیت الهی شماست از شما بگیرند یا آن را بازدارند.
به گرایشهای کامیابی بخش خود بچسبید و دست از سر آنها برندارید،زیرا کامیابی شیفته اندیشه توانگرانه است.
همواره به خاطر آورید خدا منشاء هنه برکتهاست.آنگاه با او تماس معنوی حاصل کنید و بگویید:” خدا دوستم دارد.اکنون همه موهبتها و عطایای گرانقدر اورا می پذیرم. کامیابی شادمانه ام مشیت خداست، این کامرانی به سیمای آرمانهای شکوهمند و ثمرات نیکو هم اکنون پدیدار می شود.”

چکیده نویس این کتاب: خانم سمانه سبزعلی

ادامه دارد…