حقیقت را کشف کنید که واقعیت قابل تغییر است!

حقیقت را کشف کنید که واقعیت قابل تغییر است

قابل توجه کسانی که از قانون جذب نتیجه نگرفته اند!!!

عزیزان من؛ شما باید در مرحله اول حرفهای من را بتوانید باور کنید
شاید با شنیدن یا خواندن حرفهای من ذهنت شدیدا مقاومت کند و یا شاید فکر کنید احمد پیری از کدام دنیا سخن میگوید.
اگر شما جز کسانی هستی که آرزوهای زیادی داری ولی نتوانستی آنها را بدست بیاوری لطفا پیام امروز من را بارها بخوانید.
امروزه انسان های زیادی در جامعه به چشم میخورد که با اسم قانون جذب درآمد خوبی برای رسیدن به آرزوهای خودشان دارند و تنها به فکر موفقیت مالی خودشان هستند و اینان فروشنده ی امید هستند و بس!
خداوند در قرآن میفرماید هیزم جهنم جنسش از انسان است و امروز ما با چشمان خود این هیزم ها را شفاف میبینیم. انسانی (هیزمی) بخاطر پول و ثروت و مقام دروغ هایی میگوید و شعله ی آتش در دل افراد سطح پایین جامعه روشن میشود و (جهنم) آشکار میشود
فریب روباه صفتان را نخورید که بخاطر پول دوره هایی را برگزار میکنند که خودشان طعم ثروتمندی را نچشیده اند و با پول شماها بال و پر به خود میگیرند و به شما امید دروغین میفروشند.
دوستان و همراهان خوبم قانون جذب داستان طولانی اما شفاف دارد که بعد از خاموشی ذهن هشیار اتفاق میافتد.
تا زمانی که چند نوع انرژی در جهان هستی #ترکیب نشود امکان ندارد خواسته ای از جانب خداوند #خلق شود!!!
معنی کلمه #اتفاق (یکی شدن) است و اما چه چیزی یکی میشود یا ترکیب میشود که اتفاق بوجود می آید؟

اگر دقت کنید با ترکیب انرژی (فاز) و انرژی نول اتفاق #روشنایی خلق میشود

اگر دقت کنید با ترکیب دو نوع انرژی #ابرسیاه و#ابرسفید اتفاق #باران خلق میشود

اگر دقت کنید با ترکیب چند نوع انرژی #خاک و #آب و انرژی #دی_اکسید_کربن و #خورشید اتفاق رشد درخت و #میوه خلق میشود

اگر دقت کنید با ترکیب دو نوع #انرژی #مرد و #زن و #انرژی_خدا اتفاق جنین خلق میشود

الان شاید به این فکر باشید که این ها چه ربطی به دست آوردن خواسته ها دارد. بله باید هم به این فکر باشید چون واقعیت را به شما گفته اند ولی حقیقت را هیچ وقت نگفته اند چون خودشان حقیقت را نمیدانند.
عزیزان من انسان تا زمانی که انرژی خود را نتواند به سمت خواسته هایش هدایت کند نمیتواند خواسته ای را بدست آورد یا جذب کند‌. جذب را برعکس یاد نگیرید
وقتی رهاسازی انرژی صورت میگیرد؛انرژی انسان در جهان هستی با خواسته ترکیب میشود و انرژی خداوند هم با نوسانات خود ترکیب این انرژی میشود و خواسته ی انسان توسط خداوند خلق میشود و خواسته‌؛ جسم انسان را به سمت خودش جذب میکند. اگر دقت کنید یک ماشین لوکس در نمایشگاه صندلی هایش خالی است و این ماشین انرژی ثابتی از خود دارد و زمانی انرژیش بیشتر میشود که با انرژی انسان ترکیب شود و خود را در خیابان ها به نمایش بگذارد و آن زمان میتوان بهش ماشین نام گذاشت.
دقت کنید هر جایی یا هر مکانی انرژی شما رها شود و هدایت شود جسم شما را به آن سمت جذب میکند.
شاید این اتفاق برای شما افتاده باشد؛ به مکانی برای اولین بار میروید یا خانه ی جدیدی را میخرید و با خودتان میگویید من قبلا این مکان را نمیدانم کجا دیده ام و هر چقدر فکر میکنید به خاطرتان نمی آید.
انسان همزمان در ۷ بُعد زندگی میکند و و یکی از این بُعد ها بُعد #انرژی میباشد
انسان در بُعد انرژی گونه ای دیگر زندگی میکند و ذهن هشیارش خاموش میشود و در زندگی انرژیکی شروع میشود و در این حال میتوان خواسته های خود را دید و لذت برد و در این زمان است که سیستم هوشمند خداوند با نوسانات خود شروع به خلق کردن میکند و بعد از مدت کوتاهی جسم انسان به سمتی که انرژیش رها شده است جذب میشود و فضای خالی دنیای انرژیکی را در دنیای مادی پر میکند.
لازمه ای این نوع خلق خواسته ، مراقبه ها و مدیتیشن ها و فعال سازی چاکراها هم کمک بسیاری میکنند.

و این رهاسازی انرژی را تا بحال از هیچ استادی تا بحال به اشتراک گذاشته نشده است و دلیلش این میتواند باشد یا از این راز اطلاعی ندارند یا اگر اطلاعی اگر داشته باشند دوست ندارند آموزش دهند.
البته این نوع آموزش بسیار دشوار است چون در طول زمان آموزش باید زمان و انرژی بیشتری را خرج کنند تا شاگردانشان به درک عمیق این مساله پی ببرند.
چند ماه پیش کارگاهی را شروع کردیم با کلی نتایج عالی که شاگردان ما را بسیار خوشحال کرد
در این نوع آموزش انرژی استاد به انرژی شاگردانش وصل میشود حتی کوچیکترین انرژی ها از از سمت شاگردانش متوجه میشود و برای شاگردانش میتواند زمان دقیق دریافتی های منفی را گوشزد کند.
حضرت علی ع میفرماید سخت ترین کار دنیا خودشناسی است و منظور از خودشناسی را باید ما درک کنیم!!!
آیا منظور از خودشناسی؛ شناخت اخلاق خصوصیات خود میباشد یا موضوع چیز دیگری است؟
منظور از خودشناسی؛ شناخت نوع انرژی خود است.
شاید برایتان این سوال پیش بیاید که نوع انرژی شما چه نوع انرژی میتواند باشد‌.
هر انسانی که به دنیا می آید

وظایفی بر دوش دارد و علمی را نسبت به نوع انرژی خودش را از جهان هستی جذب میکند همانطور که انسان از زمان جنینی موجودی است جذب کننده ی انرژی های لازم برای ادامه ی زندگی، در این دنیایی که میخواهد به مدتی موقتی انجام وظیفه کند.
اگر انسان نوع انرژی خود را بشناسد حتی میتواند یک انسانی شفا بخش باشد

نوع انرژی ها

فرستنده ی مثبت
فرستنده منفی
گیرنده مثبت
گیرنده منفی
گیرنده و فرستنده مثبت
گیرنده و فرستنده منفی

و اما شاید سوال شما این باشد چطور ممکن است یکی انرژی اش منفی باشد یا یکی انرژی اش مثبت باشد
بالاتر گفتیم که انسان از زمان جنینی جذب کننده ی انرژی های موجود برا تکامل خویش است.
اگر مادری پاک باشد موقعی که باردار میشود؛ رَحِمِ مادر بعد از گذشت چند روز از بارداری شروع میکند برای جذب انرژی های هم نوع خود برای تشکیل و تکامل جنین و انرژی هایی که در جهان هستی برای تشکیل جنین از قبل توسط خداوند خلق شده است جذب میکند و #ذات را تشکیل میدهد و این ذات اولین انرژی جذب شده ی انسانی است که قرار است به دنیا بیاید. به همین دلیل بهشت زیر پای مادران است؛ اگر مادری کف پاهایش در مسیر درستی قرار بگیرد کودک زیبا و پر از انرژی مثبت را بدنیا میاورد؛ مادری که حلال و حرام میداند؛ مَحرَم و نامحرم میداند طبیعی است که فرزندش با فرزند مادری که مسیرش نادرست است فرق داشته باشد. انسانی که نوع انرژی اش مثبت باشد اگر دست به کاری بزند که برای انسان هایی با نوع انرژی منفی باشد تضادهایی صورت میگیرد و خداوند جهت جلوگیری از مسیر نادرست اتفاق هایی را سر راهش قرار میدهد تا به مسیری که مختص انرژی خودش میباشد برگرداند. و در این مواقع بستگی به خود انسان دارد که به ندای درون خود گوش دهد یا به وسوسه های شیطان گوش دهد و عمل کند.
اگر دقت کرده باشید انسان هایی که کارهایی میکنند که طبق قوانین خداوند در تضاد است گاهی با خود میگویید چرا این شخص این همه ظلم میکند ولی خداوند با آن کاری ندارد؟
عزیزان من مطمئن باشید خداوند از همه چیز آگاه است

در کارگاه کشف قوانین انرژی صفر تا ۱۰۰ قوانین رها سازی انرژی و پاکسازی و فعال سازی چاکراها و ریشه یابی تمام مسائل زندگی که باعث شده آرامش خود را از دست دهید بررسی میشود و تمرین های لازم آموزش داده میشود

اجازه ندهید ذهنتان مقاومت کند و هیچ وقت آسایش را با آرامش اشتباه نگیرید

#ترکیب_انرژی

#احمد_پیری

🌐 Www.ahmadpiri.com

🇮🇷 @ahmadpiri_com

🇮🇷 @soal_javab_piri

🇮🇷 @jazb_aramesh_p

💥👉 https://instagram.com/ahmad_piri20

کسب درآمد از سایت استاد احمد پیری

با سلام

نحوه ثبت نام و کسب درآمد از سایت احمد پیری

برای ثبت نام در این سایت شما به یک حساب جمیل یا ایمیل نیاز دارید و خیلی راحت از قسمت (منو) گزینه ی ثبت نام/ورود را کلیک کنید و جمیل خودتان را وارد کنید و بعد رمز عبور را وارد کنید و بعد دگمه ثبت نام را کلیک کنید. بعد از چند لحظه جمیل خودتان را چِک کنید و ثبت نام خودتان را تایید کنید و وارد سایت شوید. به خاطر داشته باشید بدون ثبت نام در سایت محصول خریداری کنید. و یکی از مزایای ثبت نام در سایت این است که ما میتوانیم مطلب های انگیزشی ، علمی، اخبار و رویدادها را برای شما از طریق ایمیل ارسال کنیم. شما میتوانید از سایت حمایت کنید و به افراد زیادی از دوستانتان آدرس وب سایت را ارسال کنید تا در این وب سایت ثبت نام کنند و کد تخفیف ثبت نام در دوره ها را از ما دریافت کنید. به ازای هر ثبت نام کدِ تخفیف۳۰% از ما دریافت میکنید و میتوانید از این وب سایت برای خودتان درآمد هم کسب کنید😍💶💷💵💴💰💸چطور ممکنه؟😮😍بله هر شخصی که توسط شما در این سایت ثبت نام میکنند و با خرید محصول از این سایت ۳۰%  پورسانت تا ۷ روز به حساب معرفی کننده واریز میشود. برای اطمینان از دریافت پورسانت شما لیست ایمیل هایی که با معرفی شما در سایت ثبت نام کرده اند را از طریق واتساپ به این شماره ۰۹۰۱۶۹۲۹۶۴۲ ارسال کنید و موقع خرید محصول توسط ایمیلی که توسط شما در سایت ثبت نام شده بررسی میشود و پورسانت ۳۰% برای شما ارسال میشود.

شما را به خدای مهربان میسپارم💚💚💚

قانون جذب

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

قانون جذب از نظر احمد پیری قانونی بسیار ساده است به شرطی که ماده و تبصره های این قانون را در زندگیتان بکار بگیرید و تمامِ تمریناتی که در این حوزه آموزش داده میشود را گوش کنید و درک کنید و با احساس خوب و باورِ قوی عمل کنید تا نتیجه ی مطلوبی را در گذرِ زمان در زندگیتان آشکار شود. در قانون جذب باید کمی صبور باشید زیرا خداوند در اکثر سوره ها صبوری را تاکید کرده است چون خداوند از هر چیزی آگاه است. اگر به آیات قرآن مراجعه کنیم متوجه خواهیم شد که خداوند در ۴۲ سوره فرمودن که اندوهگین نباشید و در این قانون هم به داشتن احساسِ خوب تاکید میشود و میتوان گفت احساسِ خوب داشتن کلیدِ اصلی قانون جذب است. و اما این احساسِ خوب که اکثرِ اساتید در دوره های آموزشی تاکید میکنند باید  جزئیات احساس خوب را آموزش دهند. مثلا چه زمانی باید احساس خوب داشته باشیم؟ خب در شرایط عادی همه میتوانند احساسِ خوبی داشته باشند ولی زمانی که اتفاق بدی رخ میدهد خودشان را میبازند و در نهایت میگویند قانون جذب واقعیت ندارد یا میگویند چرا برای ما قانون جذب درست کار نمیکند ولی این یک حقیقت است که قانون جاذبه وجود دارد و مهمتر از همه چیز در این قانون ارتعاش های نادرست ناآگاهانه است که انسان را با اتفاق بد روبرو میکند. برای مثال: اکثرِ مادرهای مهربان و دلسوز هستند و برای فرزندان خود از روی محبتی که دارند تاثیراتی بر فرکانسشان میگذارند و خودشان متوجه نمیشوند. مثلا پسرم علی داری با ماشین میری مواظب باش تصادف نکنیااااا ؛ با هیچ کس هم دعوا نکن!!! خب اینجا چه اتفاقی افتاد؟ مادر همیشه صلاح فرزندش را میخواهد ولی از ماده و تبصره های جهان آگاه نیست و نمیداند این سیاره به چه صورتی برای انسان کار میکند و علی میگوید چشم مادر ولی در حین رانندگی همش نگران هست که تصادف نکند و قرار شده با کسی هم دعوا نکند ولی اما جهان منظم و دقیق طبق فرکانس های ارسال علی کار خواهد کرد. بلی حادثه فرا میرسد سیستم هوشمند جهان به فرکانس علی پاسخ میدهد و خیلی هم سریع پاسخ میدهد چون مادرش بر فرکانس ذهنی علی تاثیر گذاشته است و موشک های ارتعاش ناآگاهانه علی با احساس دلشوره و نگرانی پرتاب شده است و حال زمان انتظار هم به پایان رسیده است و موقع دریافت اتفاق همون ارتعاش علی میباشد. علی تصادف میکند و راننده متقابل عصبانی میشود و با علی درگیر میشود و علی زخمی میشود. اگر نگرانی مادر فقط تصادف میشد!!! علی فقط ارتعاش تصادف را ناخواسته به جهان ارسال میکرد و تصادف میکرد ولی در اینجا نگرانی مادر از دعوای علی هم بوده و به علی هم تاکید کرده که دعوا هم نکن!!!و جهان شرایطی را فراهم میکند که هم تصاوف اتفاق بیافتد هم راننده متقابل شخص ناجوری باشد و با علی دعوا کند. این یعنی ارتعاش ناآگاهانه که ما ناخواسته چیزهایی را به زبان میاوریم که دوست نداریم اتفاق بیافتد ولی سیستم جهان ارتعاش و احساس ما را دریافت میکند و در این تصادف و دعوا ارتعاشی ارسالی ما احساس ما دلشوره و نگرانی بود و به همین دلیل خداوند در اکثر سوره های قران میفرماید(لایحزن) اندوهگین مباشید. خداوند بندگانش را دوست دارد و بسیار مهربان است و دوست دارد بندگانش در امان باشند و تاکید میکند که اندوهگین مباشید. امیدوارم همیشه احساستان در برابر تمام اتفاق ها عالی یا خوب باشد تا سیستم جهان هستی اتفاق را به نفعِ شما تمام کند. بخاطر داشته باشید که چیزی را که دوست ندارید هیچ وقت به زبان نیاورید که برایتان ۱۰۰%اتفاق خواهد افتاد و زمان اتفاق هم به شدت ارتعاشِ یا احساسِ خوب یا بدِ هر شخص بستگی دارد.

ما در باره ی قانون جذب تکنیک های زیادی را در دوره ی کارشناسی قانون جذب توضیح داده ایم که با گوش کردن به فایل های صوتی متوجه خواهید شد که تمام اتفاق های بدِ زندگیتان را که در گذشته افتاده است خودتان مقصر هستید! قانون جذب را ساده و روان در چند ساعت یاد بگیرید و در زندگی خود بکار بگیرید و منتظر اتفاق های خوب باشید،صبور باشید چون زمان دست خداوند است و طبق قانون انتظار باید منتظر باشید تا پاسخ ارتعاش و احساس شما را جهان هستی به سمت شما ارسال کند و شما اگر صبور باشید اتفاق پشت در می ایستد و اگر احساس خوبی نسبت به ارتعاش خود داشته باشید اتفاق خوب در میزند و وارد زندگیتان میشود.

امیدوارم بتوانید مقاومت های ذهنی خودتان را بشکنید و قانون جذب را درک کنید… پیشنهاد ما این است که همین الان محصولِ کارشناسی قانون جذب را از وب سایت ما تهیه کنید و گوش کنید و درک کنید و عمل کنید.

شما را به خدای مهربان میسپارم💚

امیدوارم احساستان عالی باشد💖

احمد پیری با قلبی پاک دوستتان دارد💚

Your Mother’s Creation and Call of the Earth
The law of consultation with Ahmad Piri is much simpler and you can use the natural and recreational resources of this law for your life and all of them in this field so that you can easily and easily use this person in your favor. Reveal the Declaration of Time in your life. In law we can guess and we are in the possession of God and in most suras we can ask God. If you can ask the Qur’an to be seriously empowered and do not grieve in the 420 suras and read each other in this law it is better and you can express it in the best way you can. And yet you can do your best. For example, when can we look good? Well now you can use your site to get rid of it and get rid of it. Of all things in this law are untruthful vibrations that make a person look bad. For example: Most compassionate and compassionate mothers make the decision, and for their children, they can choose from the popularity of being able to destroy their own brother. For example, my son Ali, you drive in a car. Don’t be civilized, don’t fight with anyone !!! So what happened to the discussion? Your mother is competent and can make it possible for you to link to your site by using it. But in the orderly world and the frequency bands used by Ali. If you can jump into the frequency world more quickly and make it possible, you can decide with your mom and get rid of your mom. And the situation you see is the vibration of Ali. Ali decides this and the reciprocal driver gets angry and clashes with Ali and selects the injured Ali. If you see mom just decided !!! Ali is just the legal vibration you want to send to the world and we commit and you can call your advice and invite your mother and your neighbors and invite your friends and invite others! Allow the villain to fight with Ali. This unconscious vibration capability that we can love and want our friend to love and we can love and be able to enjoy this system and be able to work in the field and be able to use it. Do not be sad about the Qur’an. The kind God is very friendly and very kind and has a kind friend, is in the guests and you can not be sad about it. However, you can either look your best or want a global system to work in your favor. If you want to be loved, you never want to talk, sit down, ۱۰۰ ٪ You can mourn and love each other in a timely manner, or you can have better or worse.
In the rain, we can apply our empowerment law to a bachelor in the business we want to use, we want to be able to get rid of our operating system. If you follow the law, you will find yourself comfortable and able to do what is best for you, enabling you and enabling you to help you. Send in and if you can, if you wish, you can upgrade yourself and be able to put yourself in the guest and serve you.
Since we can use our minds to eliminate ourselves and provide you with … we can offer you this site so you can use it.
I wish you good mercy

Excellent satisfaction

Ahmad Piri, with a pure heart you love

قانون جذب واقعیت دارد؟

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

سوال خیلی ها این است که آیا قانون جذب واقعیت دارد یا نه ! اگر فکر کنید این قانون واقعیت دارد و اگر فکر کنید واقعیت ندارد در هر دوصورت درست فکر کرده اید زیرا این افکار شما؛ میتواند شما را در مدارِ شناخت قوانین قرار دهد. اگر فکر کنید قانون جذب واقعیت دارد فرکانس ذهنی و ارتعاش شما یا اینگونه خدمت شما عرض کنم، انرژی شما در جهان هستی چه بخواهید چه نخواهید با انرژیِ شناخت کامل این قانون ترکیب داده و سیستم جهان انسان هایی را سرراه شما قرار خواهد داد که واقعیت را برای شما ثابت کنند و اساتیدی را به شما معرفی میکنند که قانون جذب را به شما خیلی آسان و ساده و روان آموزش میدهند و شما با یادگیری این آموزش ها از سمت آن استاد احساستان عالی میشود و در قانون جذب احساس خوب شرط اول است که قطب نمای این مسیر میباشد. اگر به این فکر باشید که قانون جذب واقعیت ندارد و اشخاصی بخاطر سود خودشان این قانون رو آموزش میدهند طبق قانون جذب اشخاصی سر راه شما قرار میگیرد و بدون اینکه خودشان از این قانون نتیجه بگیرند برای شما چیزهایی رو یاد میدهند که اصلا خودشان نه تجربه ای کردند نه موفق شده اند و ادای آدمهای موفق را برایتان به نمایش خواهند گذاشت.

برای اینکه متوجه شوید قانون جذب واقعیت دارد یا نه بهتر است با اساتیدی که افراد زیادی در دوره هاشون موفق شدند و خود استاد زندگی بهتری از هر لحاظ دارد مراجعه کنید و با دلتان حرفهای استاد را گوش دهید اگر احساستان عالی شد میتوانید در دوره های همان استاد شرکت کنید و تمریناتی که در دوره گفته اند را به ترتیب انجام دهید؛ قبل از ثبت نام در دوره ها بهتر است با خود استاد ملاقات حضوری یا مجازی داشته باشید اگر خودِ استاد به پیام های شما پاسخ داد و پیگیر آموزش های شما شد میتوانید در دوره هاشون شرکت کنید.

امروزه در فضای مجازی اساتید بی شماری دوره های گوناگونی در حوزه ی قانون جذب برگزار میکنند و با پیچیده کردنِ قانون جذب پول زیادی را از مردم میگیرند و تا راز دروغین را به آنها آموزش دهند. هیچ رازی وجود ندارد و راز را قبول نکنید و باور نکنید چون قانون جذب خیلی ساده است و انسان به هر چیزی به هر شکلی توجه کند؛ در موردش حرف بزند،در موردش گوش کند؛ یا در موردش تحقیق کند یا تجریه تحلیل کند یا تجسم کند برایش به همان شکل اتفاق میافتد. تا این لحظه بعد از چند سال تحقیق متوجه شدیم که اکثر اساتید به دلیل برطرف کردنِ مشکل مالی خودشان دوره هایی رو برگزار کردند و مبلغ زیادی را به جیب زدند و اگر از آنان بپرسید اتفاق چگونه بوجود میاید هیچ پاسخی برای گفتن ندارند چون ماهیت قوانین جذب چیزِ ساده ای است که پیچیده کرده اند تا هزینه های زیادی را بتوانند از افرادی که مشکلات مالی دارند یا مشکلات دیگری دارند دریافت کنند و چندین فایل چند ساعتی را در اختیارشان بگذارند و آنها را به حال خودشان رها کنند.

اگر دنبال واقعی بودنِ قانون جذب هستید بهتر است اساتیدی را پیدا کنید که ذهنِ حقه بازشان را خاموش کرده اند و به فکر مادیات نیستند؛اگر به دنبال مادیات بروید مثلِ سایه جلوتر از شما حرکت میکند و هیچ وقت نمیتوانید بدست بیاورید ولی اگر مسیرتان را تغییر بدید و خداگونه زندگی کنید آنموقع انرژی شما با انرژی خداوند ترکیب میشود و بهترین ها سر راه شما قرار میگیرند و با آموزه های منحصر به فرد آنان راه درست بدست آوردن ثروت را یاد میگیرید و ثروت و پول و سلامتی و آرامش شما را بدست میاورد زندگیتان سرشار از آرامش الهی میشود و از لحظه به لحظه ی زندگیتان لذت میبرید.

قانون جذب آن نیست که فکر میکنید اگر پول بیشتری برای دوره پرداخت کنید بهتر نتیجه میگیرید و موفقیت بیشتری را کسب میکنید. قانون جذب را باید ساده بگیرید تا ذهنتان برای یادگیری مقاومت بیشتری از خود نشان ندهد.

قانون جذب هر لحظه کار میکند چه ما بخواهیم چیزی را یدست بیاوریم یا نخواهیم. این یک قانون است و برای همه یکسان کار میکند و بستگی به فرکانس و ارتعاش ذهنی هر کس بستگی دارد که چه نتیجه ای را برای هر شخص خلق کند.

امیدورام هر لحظه احساستان عالی باشد

احمد پیری با قلبی مهربان دوستتان دارد

 

گدای عشق نباشید

 

 

بنام مادرِ خلقت و ندای درون

گدای عشق مباش

شما فقط وقتی می توانید قدرت عشق ورزیدن به دیگران را پیدا کنید که چنان در عشق خدا مستغرق شوید که به حال وجد برسید.
لحظاتی فرا می رسند، به قدری عاشقید که اگر آن عشق را با دیگران تقسیم نکنید دیوانه خواهید شد.

وقتی اینگونه سرشار از عشق شوید، اگر آن را خالی نکنید به شدت دچار مشکل خواهید شد..
در شعر دیگری کبیر می گوید:
خودتان را با دو دستتان خالی کنید.

ولی شرایط فعلی شما کاملاً متفاوت و به گونه ای دیگر است.
کاملاً متضاد. هر یک از شما کاسه ای خالی هستید.
آواره مثل یک گدا پرسه می زنید، عاجزانه از دیگران تمنا می کنید
کاسه تان را پر کنند.
هر کسی را که می بینید، با هر مشقت و خواری از او می خواهید که ذره ای عشق به سویتان پرتاب کند،
چشمانتان مستأصل عشق است.
عشق را گدایی می کنید حتی با لبخندی که نثارتان می شود، سراپایتان به لرزه در می آید. پایانی برای دریوزه گری نیست. اگر در کاسۀ گدایی که به دستتان گرفته اید، سنگی هم پرتاب کنند،
می انگارید که تکه الماسی است.
تمام مدت در بین خودتان، عشق از یکدیگر گدایی می کنید. ولی بهتر است بدانید آنهایی که شما از آنها گدایی عشق می کنید، خودشان مثل شما تهی از عشق هستند.
آنها فقط می توانند با شما مشاوره کنند، نمی توانند عشق به شما بدهند، حتی اگر بخواهند عشق به شما بدهند نمی توانند. شما گدایی هستید، کاسه گدایی به دست جلوی دیگر.
هر گدا یک نفس پرست است،
هر گدایی فکر می کند یک امپراطور است. ولی در درون او همواره فقط یک گداست.

+او آنقدر می تواند بدهد که می گیرد. +

هر وقت کمی عشق به کسی می دهید، به دنبال این هستید که در عوض کمی عشق باز پس بگیرید. این یک معامله است، تلاش در ایجاد یک داد و ستد پایاپای در عشق.
طرف شما نیز در این فکر است که شما را استثمار کند.
در این دنیا همه از هم عشق گدایی می کنند.
پسر از پدرش،
پدر از پسر،
دوستی از دوست دیگر،
و هرگز هیچ یک نمی بینند، کسی که از او گدایی عشق می کرده اند، خودش برای گدایی عشق به دنبال شان بوده است.
این است دلیل شکست چنین عشق هایی. اصولاً این گونه فریب ها و نیرنگ ها فقط چند روزی دوام خواهند داشت، خیلی زود خواهید فهمید که طرفتان هم خودش یک گداست و آن وقت به مخمصه می افتید.

امیدوارم گدای عشق نباشید 💚

امیدوارم احساستان همیشه عالی باشد💖

احمد پیری با قلبی مهربان دوستتان دارد💚

زندگی در بی ذهنی چه لذتی دارد!!!

زندگی در بی ذهنی لذتی بسیار دارد!!!
وقتی در زمان حال زندگی میکنی و از زمانِ حال لذت میبری و نگران هیچ آینده ای نیستی!!! در واقع آینده ای وجود ندارد

زندگی دربی ذهنی سرشار از آرامش است

دور از دنیای مادی!!! دنیای که موقتی در آن زندگی میکنیم… بهتر از از هر لحظه از زندگی را در زمان حال لذت ببریم. گذشته را رها کنید! اگر نمیتوانید به دیروز برگردید پس بهتر است هر اتفاقی در دیروز و قبل از دیروز افتاده است را به حال خودش رها کنید… در بی ذهنی میتوانید انرژی خودتان را به سمت خواسته هایتان هدایت کنید و انرژی خود را با انرژی خواسته هاتون و انرژی خداوند (ترکیب) کنید و اتفاق خوب را خلق کنید🎁

خداوند عاشقِ خلق کردن است و منتظر این است که شما بخواهید و انرژی خود را رها کنید تا برای شما هم خلق کند… خدا در هر نوسان میلیاردها خواسته ها را خلق میکند و این خارج از ذهن انسان است و خارج از دید انسان این اتفاق های زیبا رخ میدهد… زیاد به مادیات دل نبندید !!! نمیگم ثروت را دوست نداشته باشید… انرژی ثروت را چنگ نزنید و اجازه دهید ذهنتان انرژی ثروت یا انرژی هر خواسته ای که دارید را رها کند تا انرژی خداوند ترکیب این انرژی های رها شده از سمت شما باشد و خواسته های شما توسط خداوند خلق شود و وارد زندگی شما شود. این را بدانید اگر انرژی خدا با انرژی خواسته ی شما ترکیب نشود اتفاق خوبی نمیافتد و تلاش بیهوده است و تنها تلاش خود انسان ثروتی را وارد زندگی میکند که مثل کوه کاه میماند که با یک باد نا ملایم از بین میرود…

امیدوارم همیشه احساستان عالی باشد و هر لحظه انرژی خواسته هاتون با انرژی خداوند ترکیب شود و به تمام خواسته هاتون برسید

احمد پیری

خدا را در بی ذهنی میتوان یافت

حالِ خوبم را مدیونِ خودم هستم
آرامش خوب زندگی ام را مدیون مادرِ خلقت و ندای درونم هستم
وقتی تصمیم به تغییر را گرفتم مسیرها برایم نمایان شد. هر چیزی در زمان خودش تغییر کرد و این تغییرات برای اطرافیانم عجیب بود و باور نمیکردند که انسان اینقدر میتونه تغییر کند. همه چیز از یک تصمیم شروع شد. نمیدونستم به کجا میرم ولی یکی در دلم امید بود برام و میگفت گام بردار و حرکت کن نگران نباش.
گاهی استپ میکردم و مدتی در جا میزدم ولی میدانستم حکمتی در کار است و باز راه جدیدی برایم نمایان میشد. بعد خواستم کمی بیشتر به خدا نزدیک شوم دیدم ذهنم نمیتواند از عهده ی این کار بر بیاید. پرسیدم از خدای قلبم که من چیکار کنم؟ گفت ادامه بده کاری نداشته باش … در این حین به صورت اتفاقی افرادی سر راهم قرار گرفتند و گفتند برای شناخت خدا باید اول خودت را خوب بشناسی نوع انرژی خودت رو بشناسی بعد بتونی خدا رو حس کنی .. ما ادامه دادیم … ادامه مسیر را یاد گرفتیم ذهنمان را خاموش کنیم و در بی ذهنی مسیر را طی کنیم. متوجه شدیم هر چیزی در بی ذهنی وجود دارد و این ذهن چندین سال ما را در خود زندانی کرده بود. کم کم آرامش حقیقی را از منبع اصلی دریافت نمودیم و این را عشق حقیقی مینامم… عشقی که حاضر نیستم این عشق را با چیز دیگری عوض کنم. این عشق لذتش از فرزند خود بیشتر است و همیشه ماندگار خواهد بود و عمری ندارد. از شکلی به شکل دیگری تغییر میکند ولی هیچ وقت از بین نمیرود و نخواهد رفت. وقتی خدا را حس کردی قبل از هر چیزی آرامش حقیقی را تجربه خواهید کرد و ترس و نگرانی و استرس و اضطراب از بین خواهد رفت. و روز موعود فرا میرسد… زمین وزمان به نفع تو کار خواهد کرد…هر اتفاق بد یا خوب بیافتد به نفع توخواهد بود

امیدوارم هر لحظه احساستان عالی باشد

احمدپیری با قلبی مهربان دوستتان دارد

اختلاف نظرها چگونه بوجود می آید؟

بنام مادرِ خلقت و نِدای درون

خداوند در اول خلقت زمین و دیگر سیاره ها مدارها را آفرید و هر یک از این سیاره ها را در مدار متفاوت قرار داد و هر سیاره ای در مدار خودش به  طور منظم و دقیق به چرخیدن خود ادامه دادند و اگراین سیاره ها به هر دلیلی از مدار خود خارج شوند نظم جهان هستی به میریزد و اما در ادامه توضیح خواهیم داد که اختلاف نظر انسان ها چگونه بوجود می آید.

به نظر شما آیا انسان ها هم در مدارهای متفاوت قرار دارند و این مدارها چگونه بوجود می آید. گاهی در جمعی صحبت میکنید واز نظر خودتان واقعیتی را به زبان می آورید و یکی دیگر برای حرف شما اعتراض میکند و شما مدام تکرار میکنید که من واقعیت را بیان میکنم. آیا واقعیتی وجود دارد؟ اگر این جمله را درک کنید که هیچ واقعیتی وجود ندارد در مواقعی که برای حرفهای شما اعتراض میکنند دیگر اذیت نخواهید شد و با لبخند میتوانید از کنار هر جمله ی آزار دهنده ای گذر کنید و برای هیچ اختلاف نظرهایی واکنش منفی از خود نشان ندهید.

بیشتر اختلاف نظر ها طبق بررسی هایی که اینجانب در طول چند سال داشته ام متوجه شدم که کسانی که در یک مسیری دنبال یادگیری هستند و در زمینه های مختلف تحصیل میکنند و بعد از چندین سال به نقطه ای میرسند و در رشته ی تحصیلی خودشان برتری خود را بر همگان نشان میدهند و بعد از مدتی فکر میکنند چون در آن رشته موفق شده اند در دیگر مسیرهای علمی هم کاملا دانا هستن و به این فکر نمیکنند که میلیون ها علم در جهان خلق شده است و انسان تنها یک یا دو علم را همزمان میتواند فرا بگیرید.برای مثال: فرض کنید شمامدرک تحصیلی مهندسی برق را دارید و دوست شما مغازه ی تراشکاری دارد. الان این دو مسیر کاملا متفاوت است. آیا شما میتوانید بگویید چون من مهندسی برق را پاس کرده ام در تراشکاری هم میتوانم بیشتر بدانم ؟ اگر دقت کنید کسانی که بر سخنان شما نظر منفی میدهند در مسیر تحصیلی خودشان موفق هستند و فقط در رشته ای تحصیلی خودشان موفق هستند نه در تمام مسیرهای علمی و… اگر کمی بیشتر دقت کنیم متوجه میشویم در اطرافیان ما کسانی که تحصیلات خوبی دارند مردم حرفهای آنان را میپذیرند حتی اگر آن شخص در فقط در رشته ی تحصیلی خودش موفق شده است. آیا مسیرهای علمی باهمدیگر متفاوت نیست؟ یا واقعیت این است  هر کسی که مدرک مهندسی برق دارد میتواند ادعا کند چون من مدرک مهندسی برق دارم هر چیزی را هر علمی را میدانم؟ نه؛ اینطور نیست کسی که در یک مسیر علمی موفق شده است در دیگر مسیرهای علمی هم بتواند نظر مثبت را ارایه دهد. هر کس در یک یا نهایت دو مسیر میتواند به اوج دانش برسد و نمیتواند ادعا کند که از تمام مسیرهای علمی نهایت دانش را دارد.

مثال دیگری در این زمینه دارم: وقتی دیشِ ماهواره را به مسیر دلخواه خود تنظیم میکنید با ارسال فرکانس از همان مسیر سیگنال های موجود را دریافت میکند و برای شما شبکه ای را پخش میکند که فقط آن شبکه در آن مسیر یافت میشود و هیچوقت یک دیش دوتا مسیر را نمیتواند سیگنال دریافت کند و انسان ها هم این چنین هستند. هر انسانی در هر نقطه ای یا در هر مداری که قرار دارد از آن مداری که هست نسبت به ترکیب فرکانس های ذهنی و احساسی خود مسیرهایی را دریافت میکند که تنها در آن مدار واقعیت میتواند باشد و این واقعیت همان شخص در همان مدار میباشد و واقعیت همه نمیتواند باشد چون هر یک از انسان ها از نقطه ای که قرار دارد به صورت متفاوت فرکانسی دارد و هر فرکانسی سیگنالی را دریافت و شبکه ای را برای آن شخص پخش میکند که واقعیت همان شخص است. و اختلاف نظرها از این مدارها بوجود میاید و هر کس فکر میکند واقعیت خودش باید واقعیت همه باشد ولی این امکانپذیر نیست و فقط کسانی که هم مداری هم هستند میتوانند آن شبکه ها را تماشا کنند. “پس واقعیت هر شخص واقعیت دنیا و واقعیت ما نیست؛ واقعیت هر شخص به فرکانس های ذهنی و مداری که در آن قرار دارد بستگی دارد”.

لازم است بدانیم هر کس درمداری که قرار دارد واقعیت مختص خودش را دارد و اگر بخواهد واقعیت خود را برای دیگران تحمیل کند اختلاف نظرها بوجود می آید. برای اینکه راحت زندگی کنید هر کس هر چیزی را میگوید بدانید که کاملا درست میگوید ولی در مدار خودش در مداری که فرکانسش با آن دانشی که جذب کرده است و با قاطعیت به زبان میاورد. هیچ وقت در چنین مواقع ما حق نداریم اعتراض کنیم چون هر کس شبکه های خودش را نسبت به فرکانس های ارسالی خودش را دریافت میکند و از تماشای دیگر شبکه ها ناتوان هستیم چون زمان اجازه نمیدهد در مسیر همه ی علم ها گام برداریم و فرکانس های خود را بر تمامی مسیرها تنظیم کنیم.

عزیزان من : مدارها را درک کنید تا هیچ وقت برای اختلاف نظرها افکارتان را درگیر نکنید.

امیدوارم هر لحظه احساس خوبی داشته باشید

احمد پیری با قلبی پاک دوستتان دارد💚💚💚